Detaily

Lekce
Poporodní yoga
Začátek
19.08.2019 9:00
Konec
19.08.2019 10:00
Kde
park Lužánky
Volných míst
5
Lektor
Jana Dvorská
Cena
130,-Kč

"Poporodní yoga s miminky"

Poporodní yoga terapie pro maminky s miminky (60 min.)

Období po porodu je pro ženu náročné nejen fyzicky, ale i psychicky. Je třeba podpořit pozitivní myšlení, pomoci tělu k regeneraci a pohladit duši, která se emočně ozývá a projevuje náladami, které nelze přehlížet. Miminka jsou stále napojena na maminku a těší se z chvilek, kdy se mohou radovat společně z dobrých pocitů. Tato lekce je vhodná pro maminky od šestinedělí (pokud se cítí tak i dříve) do doby, kdy miminko zvládá ležet a ještě neutíká :) Maminka se pomocí yogy protáhne, nabere energii, odpočine si a přitom bude mít své miminko neustále u sebe a bude mu moci věnovat svou pozornost.

Pro cvičení venku s sebou vezměte yogamatku a podložku pod děťátko, oblíbenou hračku a sobě příjemné oblečení na cvičení. Za nepříznivého počasí se lekce přesouvá do prostor uvnitř CVČ Lužánky.

Cena za lekci 130 Kč (při předplatném sleva).

Registrací se stanete účastníkem této lekce a zavazujete se ji uhradit v plné výši. Registraci lze stornovat bezplatně nejpozději 6 hodin před začátkem lekce v členské zóně, sekce "Moje události". Pozdější stornování lekce je zpoplatněno částkou ve výši ceny lekce.