Detaily

Lekce
Poporodní yoga
Začátek
16.01.2020 10:00
Konec
16.01.2020 11:00
Kde
salon Allori
Volných míst
4
Lektor
Jana Dvorská
Cena
150,-Kč

"Poporodní yoga s miminky"

Poporodní yoga terapie pro maminky s miminky (60 min.)

Období po porodu je pro ženu náročné nejen fyzicky, ale i psychicky. Je třeba podpořit pozitivní myšlení, pomoci tělu k regeneraci a pohladit duši, která se emočně ozývá a projevuje náladami, které nelze přehlížet. Miminka jsou stále napojena na maminku a těší se z chvilek, kdy se mohou radovat společně z dobrých pocitů. Tato lekce je vhodná pro maminky od šestinedělí (pokud se cítí tak i dříve) do doby, kdy miminko zvládá ležet a ještě neutíká :) Maminka se pomocí yogy protáhne, nabere energii, odpočine si a přitom bude mít své miminko neustále u sebe a bude mu moci věnovat svou pozornost.

S sebou si prosím vezměte podložku/deku pod děťátko, oblíbenou hračku a sobě příjemné oblečení na cvičení. Pro kočárky jsme vybaveni parkováním v garáži nebo na dvorku v případě spícího mimi uvnitř. Prosím přijeďte včas (10min přede lekcí), ať můžeme pohodlně a v klidu vše zládnout. Při manipulaci s miminkem a věcmi vám mile ráda pomohu.

Cena za lekci 150 Kč.

Registrací se stanete účastníkem této lekce a zavazujete se ji uhradit v plné výši. Registraci lze stornovat bezplatně nejpozději 6 hodin před začátkem lekce v členské zóně, sekce "Moje události". Pozdější stornování lekce je zpoplatněno částkou ve výši ceny lekce.